6 Haz 2017

RappelzBaşlangıçta sadece Yaradılış ve Yıkım vardı ve bu unsurları zapt etmek için iki tanrı. Sonrasında tanrılar takipçilerini insanlarla buluşmaya yolladılar ki onlara uygarlıklarını inşa etmeye yardımcı olsunlar diye. Bu takipçiler Devalardı, ışığın temsilcileri ve Asuralar, karanlığın temsilcileri.

Çalkantılı bir dönemden sonra Gaia halkı daha huzurlu günlerine kavuştu.

Bu genç halkın içinden bir Cadı doğdu, Gaialı kadın Işığın ve Karanlığın Tanrıları tarafından kuralan düzene karşı ayaklandı. Güçleri müthişti ve sarf ettiği kelimeler çok büyük çapta bir topluluğu etkisi altına aldı, öyle ki Devalar olsun Asuralar ve Gaialılar onu yakalayıp susturabilmek için birleşmek zorunda kaldılar. Cadı ve orduları sonunda mağlup oldular ama savaşın ruhlarda bıraktığı izler sonsuza dek ruhlarda kalacak.
Yıllar sonra...
Cadının kelimeleri hala Gaialıların hafızasında, "Ya cadı haklı idiyse?" sorusu halen cevap bulamadı.
Rappelz 
OYUN BİLGİLERİRappelz oyunu içerisinde 3 ırk yeralıyor:Asura: Karanlıkların halkı, Rappelz dünyasında ki dengeyi korumak için yaratılan ikinci topluluk, Deva ve Gaia halkının müttefikleri. Asuralılar sıyrılma ve sihir hasarları konusunda ustadır. Şayet ofansif karakterlerden zevk alıyorsanız bu ırkı çok seveceksiniz.Gaia: Tarafsız halk, Rappelz dünyasında ki dengeyi korumak için yaratılan üçüncü ırk. Gaia’lılar doğanın sihrine ve saf kuvvete inanırlar. Alan hasar yetenekleri ve hasarları çok kuvvetlidir.Deva: Işığın halkı, Rappelz dünyasında ki dengeyi korumak için yaratılan iki ırktan bir tanesi, Asura ve Gaia halkının müttefikleri. Devanın yetenekeri arasında şifa ve savunma sihirler öncüdür. İlk endişeniz hayatta kalmak ise bu ırk sizin için en iyi seçim.
Oyun toplamda 27 değişik sınıf içermektedir.Rappelz içindeki seviyeler karakterin savaş dengesi açısından önemli rol oynamaktadır; Bununla birlikte, seviye alarak yükselttiğiniz yetenekler ve onları etkin kullanmanız en önemli olan faktördür.Yukarı seviyelere ulaştıkça (Maksimum 170), savaşta kullanılan taktik ve yetenekler çok daha önemli olmakta ve keşfedilmesi güzel bir içerik teşkil etmektedir.Rappelz'i öğrenmek kolay mı?Rappelz'in Game play'i birçok klasik MMO'yla ortak nitelikler taşıyor, hareket ve aksiyon sisteme tıkla ve oyna üzerine kurulmuş, yani klavyeyle karakteri hareket ettirmek mümkün değil.  Temel özellikler Çaylaklar Adasında NPC'lerin dağıtacağı görevler içerisinde anlatılıyor. Bu görevleri sırayla yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.En başından bu yana öğrenme evresinde bile Rappelz'in heyecanına kapılacak, eşyaların nasıl kullanıldığını, karakterinizin neler yapabileceğini Gaia Kıtasını gezerek keşfedeceksiniz.  Adayı Kıta için terk etme zamanı geldiğinde cebenizde bu uzun yolculuk için çantınızda yeterince rupi ve sırtınızda yeterince donanım bulunacağından şüpheniz olmasın.
RappelzBaş Döndüren Oyun Tecrübesi
  • Zayıflık Fragmanları kullanıp oyun tecrübenizi zenginleştirin.
  • Lak toplaması!
  • Zayıflık fragmanları düşmanlarınızın savunmasını azaltıp onlarda daha fazla hasar yol açmanızı sağlar.
  • Lak'ları Rupi veya Zayıflık Fragmanlarına karşı takas edin!
Sihirler ile Yeteneklerinizi Oyun Sitilinize Göre SeçinYeteneklerinizi kendiniz seçip keyfinize göre onları ayarlayabilirsiniz.Yetenekler ağacı ırk ile sınıf seçiminize bağlı.Karakterinizin sınıfını seçin!Her sınıf değişik yetenekler sunar. Değişik kombinasyonlar deneyebilirsiniz.Değişik Yaratıkları Kontrol Ederek Stratejinizi .Kendi stratejilerinizi geliştirin.Duruma göre karateriniz ile yaratığınızın etkenliği değişebilir.Yaratıklarınızın yeteneklerini kullanın.Savaşçı, Avcı, Çağrıcı, Büyücü... çarpışmalar size eşlik eden sınıflara göre her zaman değişik olacak. Doğru seçimi yapın !


Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Admin : MMOTUR

0 yorum: