26 Haz 2017

Dead Island %100 Türkçe Yama


Çeviri Durumu
Arayüz %100
Altyazı %100
Görevler %100
Nesne etkileşimler, karakter açıklaması vb. %100
Proje Yöneticisi
Mehmet Tandoğan
Çevirmenler
Serhat Çavunt
Mehmet Tandoğan
Ferit Köşe
Alper Berber
Test
Serhat Çavunt
Oyun Hakkında
Zombilerle dolu bir dünya. Virüs salgını nedeniyle dönüşen insanlar. Bunlara karşı hayatta kalabilme yeteneğine sahipmisin? Geniş içeriğe sahip dünyasıyla yapacağımız ve Türkçe yamayla oyunu tekrar tekrar oynayamak isteyeceksiniz. Oyun içinde kendi silahlarını geliştirebilir, yardıma muhtaç insanlara el uzatabilir ve belkide bu salgının kaynağını bulup ortadan kaldırabilirsin.
Yama Hakkında
Yama Dead island Game of the year edition sürümüne uyarlı olacaktır. Diğer sürümlerde çalışma garantisi olmamaktadır. Diğer sürümler içinde bu çalışma tamamlandıktan sonra bir çalışma başlatmayı düşünmekteyiz. İleriki süreçte duyurusu yapılacaktır. Ayrıca yama tamamen %100 bir biçimde sizlere sunulacaktır.
NOT: Oyunun dil dosyalarında bazı oyun içi yerler bulunmamaktadır ve çevrilememektedir. Bunlara bazı düşmanların isimleri, emeği geçenler sunumu vb. birçok yer eklenebilir.
Türkçe Yama Tanıtım

Türkçe Yama KurulumKurulum
Oyunun bulunduğu klasörü seçerek çıkartınız.
YAMA HAKKINDA ÖNEMLİ NOT
Oyunun dil dosyalarında bazı oyun içi yerler bulunmamaktadır ve çevrilememektedir. Bunlara bazı düşmanların isimleri, emeği geçenler sunumu vb. birçok yer eklenebilir.
Sürüm
Yama şuan için 1.3.0 sürümünde denenmiştir.

İNDİRME BÖLÜMÜ:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Admin : MMOTUR

0 yorum: