6 Haz 2017

FAR CRY PRİMAL

farcry primal dvd ile ilgili görsel sonucu
Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.

OYUN ÖZELLİKLERİ

  • FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: TAŞ DEVRİ ORTAMI, BEKLENMEDİK BİR KARGAŞA, TEHLİKELİ DURUMLAR VE FAR CRY’IN MEŞHUR HİKÂYELERİYLE DOLU BİR DÖNEMİ KEŞFETMENİ SAĞLAYACAK.

  • HAYATTA KAL: TECRÜBELİ BİR AVCI VE GRUBUNUN HAYATTA KALAN SON ÜYESİ OLAN TAKKAR OLARAK OYNA. TEK BİR HEDEFİN VAR: AVIN SEN OLDUĞUN BİR DÜNYADA HAYATTA KALMAK.

  • ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: KILIÇ DİŞLİ KAPLANLARIN, DEV TÜYLÜ MAMUTLARIN VE KOCAMAN GEYİKLERİN KOL GEZDİĞİ, İNSANOĞLUNUN HÜKMÜ BAŞLAMADAN ÖNCEKİ BİR DÜNYA. YÜKSEK KIZILAĞAÇ ORMANLARI, DAĞLIK TAYGALAR, SOĞUK BUZUL DAĞLARI VE NEMLİ BATAKLIKLAR İÇİNDEKİ OROS DÜNYASINDA BUNLARIN HEPSİNİ VE DAHA FAZLASINI KEŞFET.


FAR CRY PRİMAL HD TEXTURE PACK – PLAZA – 3.0 GB – İNDİR

FAR CRY PRİMAL REPACK VERSİYON (TÜM DLC DOSYALARI DAHİLDİR) İNDİR – 12.12 GB (V0 VERSİYONDUR, SONRAKİ VERSİYONLARDA SIKIŞTIRMA BOYUTU ARTTIRILACAKTIR)

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Admin : MMOTUR

0 yorum: