24 Tem 2017

Assasins Creed Origins HakkındaUbisoft’un E3 2017 kapsamında tanıttığı Assassin’s Creed Origins hakkında bazı yeni teknik veriler ortaya çıktı.


Geçtiğimiz hafta gerçekleşen E3 2017’de en çok dikkat çeken firmalardan birisi de hiç şüphesiz Ubisoft’tu. Ubisoft tanıttığı oyunlarla ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı. Firma tarafından E3 2017’de gösterilen Beyond Good and Evil 2Assassins Creed Origins ve Far Cry 5, fuarın en dikkat çeken yapımları arasında yer aldı.
Hiç şüphesiz, oyun severlerin en merakla beklediği Ubisoft duyurusu Assassins Creed Origins’ti. Seriye verilen 1 yıllık aranın ardından ne gibi yeniliklerin geleceği büyük merak konusuydu. Açıkçası Assassin’s Creed Origins genel oynanış dinamikleri ve seriye kattığı yeniliklerle, oyun severlerden geçer not almayı başardı.
Ubisoft’un PC, PlayStation 4, Xbox One, PS4 Pro ve Xbox X için geliştirdiği yapım hakkında bazı teknik detaylar su yüzüne çıktı.
Yapımcı firma ile irtibata geçen Windows Central editörü Jez Corden tarafından aktarılan bilgilere göre, Assassin’s Creed Origins PS4 Pro ve Xbox X’te 4K/30FPS’lik bir performans sunacak.
Aslında bu hiç te fena sayılmaz. Fakat E3 2017’de gerçekleşen Xbox Xtanıtımında, konsolun 4K/60FPS’lik bir performans için fazlasıyla yeterli olduğu belirtilmişti. Muhtemelen UbisoftPS4 Pro’ya bağlı kalarak böyle bir karar almış olabilir. PS4 Pro’nun sistemsel olarak Xbox X’ten daha güçsüz olması bazı oyunlarda ikileme yol açabilir.
Bu arada dip not olarak belirtelim. AC Origins, 27 Ekim’de raflardaki yerini alacak.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Admin : MMOTUR

0 yorum: